O nas

Poznaj naszą firmę i zobacz jak działamy.


OKK jest akredytowaną niepubliczną placówką kształcenia, posiada wymagane przepisami uprawnienia w zakresie usług szkoleniowych.

Od 27 lat specjalizujemy się w doskonaleniu zawodowym energetyków. Prowadzimy także szkolenia w zakresie uzyskiwania uprawnień zawodowych, współpracując z Komisjami SEP, NOT, UDT (egzaminy kwalifikacyjne E i D, UDT w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń podlegających UDT).

Dysponujemy odpowiednią bazą dydaktyczną, posiadamy pracownie do zajęć praktycznych, w tym zakresie współpracujemy również z firmami wdrażającymi nowe technologie, urządzenia i osprzęt.

Skontaktuj się z nami

Nasze atuty

Nasza kadra dydaktyczna to ponad 100 osób – wykładowcy, trenerzy zajęć praktycznych, eksperci w poszczególnych tematykach. Posiadamy swoje programy autorskie jak i jesteśmy otwarci do skorzystania ze szkoleń na opracowanych przez Państwa programach (indywidualne szkolenia zamknięte). Uczestnikom proponujemy całodobowy pobyt (wyżywienie pełne lub wybiórcze – wedle uznania) w miejscu prowadzonych zajęć dydaktycznych. Szkolenia odbywają się w naszej placówce, jednak na życzenie klienta prowadzimy również szkolenia we wskazanym przez zleceniodawcę miejscu (inne ośrodki – Zakopane, Ustroń, Kraków, Świnoujście, zakłady pracy).