Klienci

Lista naszych klientów

Poniżej chcielibyśmy zaprezentować listę naszych głównych klientów

TAURON

TAURON- Tauron Polska Energia S.A. – polskie przedsiębiorstwo grupujące firmy z branży energetycznej, drugie pod względem wielkości w Polsce po Polskiej Grupie Energetycznej.


TAURON DYSTRYBUCJA S.A.

Spółka firmy TAURON powstała w wyniku włączenia Elektrowni Stalowa Wola w struktury Południowego Koncernu Energetycznego .


ENERGA

Grupa Energa jest trzecim największym operatorem systemu dystrybucyjnego w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Dostarcza prąd do około 2,7 mln odbiorców, co stanowi ok. 17-procentowy udział w rynku obrotu energii elektrycznej.


PSE S.A

Przedsiębiorstwo zajmujące się przesyłaniem energii elektrycznej, odpowiedzialne za ruch sieciowy w systemie przesyłowym elektroenergetycznym; bieżące i długookresowe bezpieczeństwo funkcjonowania tego systemu oraz eksploatację, konserwację i remonty oraz niezbędną rozbudowę sieci przesyłowej, w tym połączeń z innymi systemami elektroenergetycznymi.


ELBUD WARSZAWA

To jedna z wiodących firm polskiego sektora budownictwa elektroenergetycznego. Już od 65-ciu lat cieszy się uznaniem Klientów. Uczestniczy w budowie kluczowych obiektów energetycznych na terenie Polski i zagranicy.

Skontaktuj się z nami.